Regulamin

1. Rezerwacji prosimy dokonywać za pośrednictwem naszej strony internetowej.
2. Po wypełnieniu formularza rezerwacji należy dokonać wpłaty zadatku w wysokości 30% całkowitej kwoty za pobyt.Po wypełnieniu formularza rezerwacji należy dokonać wpłaty zadatku w wysokości 30% całkowitej kwoty za pobyt.
3. Brak wpływu zadatku do końca 2-giego dnia roboczego nie licząc dnia dokonania rezerwacji - skutkuje odwołaniem tejże rezerwacji z końcem tego dnia(2-giego roboczego) .
4. Wpłata zadatku za pobyt w BALTICA 365 oznacza potwierdzenie warunków rezerwacji i akceptację regulaminu.
5. W przypadku rezygnacji do 21 dni przed deklarowanym terminem przyjazdu zwracamy bezwarunkowo wpłacony zadatek.
6. Zadatek zwracany jest w całości w przypadku, gdy nie dojdzie do realizacji usługi z winy pensjonatu.
7. W przypadku rezerwacji z zadatkiem niestawienie się Gościa w pensjonacie do godziny 06:00 rano dnia następnego po dniu planowanego przyjazdu jest równoznaczne z rezygnacją z pobytu, o ile nie ustalono inaczej.
8. W przypadku wyjazdu przed upływem rezerwowanego terminu, z przyczyn niezależnych od pensjonatu, pobrana należność za pobyt nie podlega zwrotowi.
9. Na prośbę naszych gości możemy wystawić fakturę za pobyt w naszym obiekcie.
10. W dniu rozpoczęcia pobytu w pensjonacie pobierana będzie za każdą rozpoczętą dobę pobytu opłata miejscowa w kwocie 2,18 zł/1 osobę (zgodnie z Uchwałą nr XV/397/15 Rady Miasta Gdańska z dnia 29 października 2015 r. w sprawie opłaty miejscowej). Płatność tylko gotówką.
11. Ze względów bezpieczeństwa przy opuszczaniu pensjonatu należy zawsze zamykać okna oraz drzwi pokoju. Pensjonat BALTICA 365 nie ponosi odpowiedzialności za mienie pozostawione w pokoju.
12. Gość powinien zawiadomić właściciela pensjonatu o wystąpieniu ewentualnej szkody niezwłocznie po jej stwierdzeniu.
13. Gość ponosi pełną odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych (również zagubienie kompletu kluczy) powstałe z jego winy lub winy odwiedzających.
14. Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej w pokojach nie wolno używać grzałek, grzejników i urządzeń gazowych, nie stanowiących stałego wyposażenia pokoju.
15. Doba hotelowa zaczyna się o godz. 16.00 a kończy o godz. 11.00 ostatniego dnia pobytu.
16. Cisza nocna trwa od godz. 22.00 do godz. 7.00.
17. Kuchnia "letnia" wraz z jadalnią znajdująca się na terenie naszego obiektu jest dostępna dla Naszych Gości w godzinach od 08:00 do 21:00.
18. Toaleta, kabina i prysznic znajdująca się przy kuchni letniej jest do wyłącznego użytku obsługi lub osób przez nią do tego upoważnionych.
19. Zachowanie gości i osób korzystających z usług BALTICA 365 nie powinno zakłócać pobytu innych gości. Właściciel zastrzega sobie prawo do odmowy dalszego świadczenia usług bez zwrotu kosztów osobie, która narusza tę zasadę.
20. Na terenie obiektu oraz w pomieszczeniach obowiązuje całkowity zakaz palenia, za wyjątkiem wyznaczonego miejsca – palarni.
21. Właściciel pensjonatu nieodpłatnie wypożycza Gościom odbiornik telewizyjny oraz daje dostęp do anteny telewizji naziemnej. Istnieje możliwość skorzystania również przez Gości z dostępu do anteny satelitarnej pod warunkiem posiadania własnego dekodera.
22. Aneks kuchenny i jadalnia służą wszystkim gościom obiektu – prosimy o sprzątanie brudnych naczyń po spożywanych posiłkach.
23. Dla komfortu wszystkich naszych gości obiektu nie przyjmujemy gości ze zwierzętami.
24. Rezerwacje online za pośrednictwem www.baltica365.pl wymagają emailowego potwierdzenia ze strony Pensjonatu w celu uniknięcia podwójnych rezerwacji tego samego pokoju,apartamentu lub Bungalowa.


Życzymy udanego wypoczynku!