Pokoje w Baltica 365

Baltica 365 to cztery komfortowo wyposażonych pokoje: dwa pokoje dwuosobowe z dostawkami dla dzieci oraz dwa dwupokojowe apartamenty z czterema miejscami sypialnymi dla dorosłych i dostawką dla dziecka. Dla gości przyjeżdżających z małymi dziećmi oferujemy możliwość zamiany łóżka dziecięcego na tzw. kojec.

Każdy pokój posiada na wyposażeniu własną łazienkę, telewizor (dostęp do anteny satelitarnej pod warunkiem posiadania własnego dekodera), Internet, podstawową zastawę stołową, rowery i sprzęt plażowy oraz wymuszaną wentylację z odzyskiem ciepła i stabilną wilgotnością, dzięki czemu zapewnimy szczególnie cenny mikroklimat dla alergików oraz osób z problemem nadmiernej senności" w lecie powodowanej przez niekorzystne działanie wysokiej temperatury i dużej wilgotności powietrza.

Do użytku naszych gości oddajemy kompleksowo wyposażony aneks kuchenny z dwoma lodówkami, kuchenką indukcyjną, kuchenką mikrofalową, grillem elektrycznym i gofrownicą. Aneks połączony jest z jadalnią.

Do dyspozycji Gości posiadamy całoroczny BUNGALOW przystosowany dla maksymalnie 6 osób składający się z dwóch sypialni, salonu, aneksu kuchennego z kuchenką, lodówką oraz łazienki z kabiną prysznic. Na jego wyposażeniu znajdują się również: telewizor, Internet, rowery i sprzęt plażowy oraz nowoczesna klimatyzacja z funkcją grzania i regulacji wilgotności wewnątrz oraz ogrzewanie podłogowe z funkcją "zimnej podłogi" - co pozwala w komfortowych warunkach niezależnie od pory roku i stanu pogodowego spędzać w nim czas.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa naszym gościom cały obiekt wyposażony został w system alarmowy oraz jest objęty monitoringiem, łącznie z wejściami do poszczególnych pokoi. W budynkach zainstalowano również instalację wykrywania dymu.